Solid Edge  - Digitalizace

02_SE_ikona_01_400x233_101.jpg

doba digitalizace vyžaduje od každé firmy, aby veškerá konstrukční data byla ve 3D digitální formě. Solid Edge je moderní a efektivní CAD systém, který umožňuje, abyste rychle veškeré 2D výkresy a 3D data z méně efektivních CAD systémů přenesli do systému, který kromě pouhé tvorby 3D modelu umožní i komplexní vývoj produktu, včetně simulace a přípravy výroby na CNC strojích. Solid Edge obsahuje i základní funkce pro správu Vašich konstrukčních dat a spolu se softwarem Teamcenter zabezpečí propojení Vaší konstrukce s výrobou, obchodním oddělením, marketingem, servisem a všemi ostatními, kteří potřebují informace o Vašem výrobku.

Solid Edge 2019

SE_2019_400_233_101.png

Solid Edge pokračuje ve vylepšování existujících funkcí a přidávání nových modulů, které uživatelům Solid Edge umožní a zjednoduší:

Mechanický design – nové funkce konvergentního modelování přináší možnost plné integrace skenovaných modelů do CAD a plné využití výrobních metod využívajících 3D tisk.

Elektro Design – díky novým akvizicím společnosti Siemens se do Solid Edge 2019 dostávají nové zabudované funkce pro elektro konstrukci plně provázanou s mechanickou konstrukcí.

CNC Výroba – nový, plně integrovaný modul Solid Edge CAM Pro zajišťuje plynulou návaznost přípravy výroby na konstrukci a podporuje kromě klasické CNC technologie i automatickou přípravu 3D tisku.

Simulace – od verze Solid Edge 2019 mohou uživatelé provádět potřebné strukturální i termální simulace přímo v Solid Edge.

Správa požadavků – umožňuje plně definovat a řídit projekt od začátku tak, aby byly splněny všechny požadavky zákazníků.

Projektování potrubních systémů – specializovaný moduly umožňuje projektování  energetických celků od prvotní tvorby PID diagramu až po návrh komplexních systémů.

Ukázková videa

Seznamte se s možnostmi konstruování v Solid Edge 2019
Na konci videa můžete požádat o 45 denní bezplatnou verzi a Solid Edge 2019 vyzkoušet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
piktogram white phone
+420 602 210 739
ITS HORKÁ LINKA